sHallerer i     Kontor&webVV BestyrelseBK Udvalg     

MJVB - Klubber

 Alfabetisk søgning: - klik på klubbens begyndelsesbogstav


A B D F G H I J
K L M N O R S T V W Å
 
 

Klubber med
Klubmedlemsskab

 Basis-medlemsskab
el. Skole-medlemsskab

ASV ÅRHUS
DANIEL HVILSTED
DHVILSTED@YAHOO.DK
2068 6608
Hjemmeside
Formand, Maria Wieborg, V. Ringgade 224 1.th.,asv.volleyball@gmail.com
Serie 1 Herrer (kontakt: Brian Fleischer: brianfleischer@hotmail.com)
Serie 1 Damer (kontakt Kasper Stokbro: ks@asv.dk)
Jyllandsserie Damer (kontakt Eva Olsen: ecdolsen@gmail.com,el. Lise Birk Nielsen  26221066 )
ABC Beach
Jan Sørensen
jan@abc1900.dk
jan@abc1900.dk
AG VOLLEY
HENRIK STÆRK
GL. ENGVEJ 1
7490 AULUM
60609747
FAMSTAERK@GMAIL.COM

ANS IF, Alice Pedersen, 86870186

ASB Sport, Aarhus,  Mette Baun, 21299215
BEDSTED KFUM
PREBEN DAHLGÅRD
GYVELVÆNGET 19
7755 BEDSTED
97 94 58 90
pdahlgaard@mail.dk
Hjemmeside



BJERGET EFTERSKOLE , FRØSLEV, /THISTED,
MADS PEDERSEN 27362998
mads.brunse.pedersen@skolekom.dk

BJERREGRAV BOLDKLUB
MARTIN KOCH-THOMSEN
MUSVITVEJ 4
8920 RANDERS N
mkoch44@hotmail.com

BEDER MALLING IF (BMI)
TYGE FOLKE NIELSEN
SVENDGÅRDSVEJ 53
8330 BEDER
86937845 / 29937845
bmivolley@gmail.com
www.bmi-egelund.dk
Kasserer: Anton Iversen, Engdalgårdsvej 68, 8330 Beder, tlf: 86 93 77 61, mgai@webspeed.dk

BLÅHØJ IF
BETTINA HANSEN
BLÅHØJ KIRKEVEJ 25
7330 BRANDE
75 34 54 52
Henning Bruun, Tlf.  75345376, Mobil  22315638,  bruunbuelund@mail-telia.dk

BODDUM YDBY IF
SVEND HANSEN 52176088
SSHBODDUM@GMAIL.COM

FJELLERUP IF
SØREN MELLERGAARD
STRANDPARKEN 39
8585 GLESBORG
86317144
mellergaard@nejsum.net
BRANDE GU
GITTE TANGE OLESEN
SPORTSVÆNGET 14
7330 BRANDE
9718 00 42 / 28 72 21 04
gtolesen@ofir.dk
FJENDS VOLLEY
BJARNE BILSTRUP
SKRÅVEJ 1
7850 STOHOLM
97 54 23 04 / 20 14 25 70
bjarne@bilstrup.net

BØVLING UNGDOMSFORENING
Ebbe Trelborg fam.trelborg@gmail.com
Birgit Klose, fru.klose@gmail.com

FLUIF (Fredsø Lødderup UIF)
FRANK B SCHLEEF
LYNGVÆNGET 45, GLYNGØRE
7870 ROSLEV
41946353
frankbschleef@qmail.com

IF CENTRUM (basismedlem)
Kontakt/Formand: Else Haun, Mausingvej 17, 8600 Silkeborg, 51768742, elsehaun5@gmail.com
Kidsvolley: Mogens Kjeldsen, 20876011, mopgens_kjeldsen@privat.dk
Kasserer: Trine Kjeldsen, 40331513, trinelouisekjeldsen@icloud.com
FUNDER GF
JOAN MELDGAARD
SKÆRSKOVVÆNGET 37
8600 SILKEBORG
21917098
joan.meldgaard@mail.dk
Hjemmeside

Kids Pia Bastrup Poulsen, pbp@tytex.dk
FASTER BOLDKLUB OG GF (Basismedlem)
HANNE V KRISTENSEN
PILEVÆNGET 32
6900 SKJERN
97 36 46 46
vestergaard@city.dk
GJELLERUP KFUM
DORTE DAMSGAARD BROUER
NØRRETORP 84, GJELLERUP
7400 HERNING
25217906
dorte@brouer.dk

Kasserer: Birgitte Højfeldt, Lyøvej 34, Hammerum, 7400 Herning, 97209611
.birgitte@lyoevej.dk
www.gjellerupkfumidret.dk
FJELLERUP VOLLEY
/Djurslands Efterskole
SØREN MELLERGAARD
STRANDPARKEN 39
8585 GLESBORG
86317144
soe@djurslands.dk
mellergaard@nejsum.net

GJERN IDRÆTSFORENING
OLE DAHL
AMERIKAVEJ 7
8883 GJERN
61469261
famgrovedahl@gmail.com
Ungdomstræner: Mette Grove: 60777873
Kidstræner: 
lindaplougmann@gmail.com

Gudum Nissum IF
Marianne Sandgaard Poulsen
marianne@vi-fem.dk

Gudenådalens Efterskole
Anders Lenau Henriksen, 61713686, anderslenau@gmail.com

GULLESTRUP Volleyballklub
HENNING NØRGAARD
GJELLERUPBAKKEN 60
7400 HERNING
40733672
henning.norgaard@hotmail.com
Gullestrup Volleyballklubs hjemmeside
HAUGE U&GF
Michael N Madsen
MNMadsen@live.dk

HEDEMØLLE EFTERSKOLE

Hedemøllevej 31, 8850 Bjerringbro, tlf. 86685021,
Simon_ambrosen@hotmail.com


HELLEBJERG IDRÆTSEFTERSKOLE
BRIAN HØLLSBERG, 26153996
75693996@JAFNET.DK
HERNING KFUM IDRÆT
KIRSTEN BRUUN
MICHAEL JENSENSVEJ 9, TJØRRING
7400 HERNING
22431672
bruun610@gmail.com
Herning KFUMs hjemmeside
Kasserer:   Kirsten Madsen, 22 79 64 97, k.madsen7400@hotmail.com
Kamp/stævne: Anders Johnsen, 60 19 00 49, andersjohnsen4@gmail.com
Træner kids:  Martin Holt, 20 23 02 96 / 97 22 49 81, holt@pc.dk
Træner mix:   Anne Mette Herforth, 61 27 68 88, annemetteherforth@gmail.com

HINNERUP VK
LONE MØLLER
OVERDREVET 25
8382 HINNERUP
86 98 68 10
lonemaren@gmail.com
Hjemmeside
Kasserer: Keld Fihl, keldfihl@gmail.com
HJERM FIF 
KELD VESTERGAARD
HAUBOVÆNGET 7
7560 HJERM
22755765
VOLLEY@HJERM-FIF.DK

Hjemmeside
Kasserer:  Brian Gøtzsche.30428577 brian.gotzsche@gmail.com
Divisionskontakt: Carsten Jørgensen, 21962535, carstenkj68@gmail.com
HJORTSVANG IF
VITA JOKUMSEN
29201247
vita.jokumsen@mail.dk


HOLSTEBRO KFUM
LISE RÆGAARD
SUENSONSVEJ 9
 
7500 HOLSTEBRO 
formand@holstebro-volleyball.dk
Hjemmeside

Kasserer: Ellen Brunebjerg, Banetoften 44, 7500 Holstebro, 61348712, kasserer@holstebro-volleyball.dk
Turneringsplanlægning: Jørn Madsen, Skjernvej 14 1, 7500 Holstebro, 97 41 31 34, j-madsen@outlook.com

HORSENS VBC (Basismedlem)
SØREN GYDESEN
NØRREMARKSVEJ 71
8700 HORSENS
75 68 21 92 /22 75 97 99

gydesen@profibermail.dk
Kasserer: Inga Schmidt, 22 51 26 22, inga-schmidt@stofanet.dk;

HORNSYLD IF
CLAUS ØRNSHOLT
STENDERUPVEJ 23
8781 STENDERUP
40 62 42 80
coernsholt@profibermail.dk

HØGILD VOLLEYBALL (basismedlem)
CLAUS BO PEDERSEM
BJØRNEKLOVEJ 10, HØGILD, 7400 HERNING
cbp@fibermail.dk
CARSTEN FLY HEDEGAARD, AKELEJEVEJ 18,HØGILD, 7400 HERNING, carsten_flyh@hotmail.com

HØJVANGEN IF
BRIAN BJERRE, 86521323

bbjerre@mail.dk


IKAST KFUM
ANJA KJÆRSGAARD
LEONORA CHRISTINESVEJ 25
7430 IKAST
23 60 82 89
kjaersgaard@mvb.net
Hjemmeside
Formand, Erik Kreuzfeldt, Svaneparke 327, 7430 Ikast, 28608298, kreuzfeldt@gmail.com
Kids Hyldgårdsskolen: Anja Kjærsgaard 23608389, Maria og Thomas Lau, 30280917, thomas@3d-produktion.dk
HU14: Jakob Østergaard 24464361,  DU14: Ditte Fenger 27639910
HU16/18/21: Peter Kjellerup 51842978,
2. div. herrer: Thomas Uhrenholt
DU16/18/21/1.div damer: Mats Björkman 51413335, Peder Dahl, 5139 8592
Mix: Jørgen Donslund, 61676820 
DSD 1.: Tove Mogensen, 97155853,
DSD 2 Jørgen Donslund 61676820  JSH: Bjørn Petersen og Mia Nielsen (rekrut-hold. fx. for tidligere efterskoleelever)
IDRÆTSHØJSKOLEN, AARHUS
HENRIK LØVSCHALL, 86213800, ihaa@ihaarhus.dk

iDRÆTSSKOLERNE IKAST
MATS BJÖRKMAN, 51413335, mb@isi.dk

KIBÆK IF
KNUD A. SØRENSEN
OLLINGVEJ 47
6933 KIBÆK
97 19 21 10 /a97 19 19 99
knudas@paradis.dk



ILSKOV IF KIDSVOLLEY
PETER HARSLOV
GRANSKOVVEJ 14, ILSKOV
7451 SUNDS
28952081
volley@ilskovif.dk
peter@harslov.dk



KOLDBY HØRDUM IF
MARIANNE LEEGAARD, 40966754
ULRIKMARIANNE@YAHOO.DK

KOLT HASSELAGER IF VOLLEYMOTION
KAJ OVE ANDERSEN
86284283
KORSHØJ VOLLEYBALLKLUB
INGE CHRISTENSEN
86411886
LEMVIG GF
ERIK VESTERGAARD
TORSVEJ 87
7620 LEMVIG
97 82 31 50
evestergaard@hotmail.com

LANGHØJ KFUM
HANS CHRISTIANSEN
RØDE BROVEJ 15, LINDE
7600 STRUER
97 48 74 90 / 27 38 83 03
hans-dorthe@christiansen.mail.dk
Kasserer Iben V. Mogensen, Kirketoft 94, 7600 Struer, 30313663, langhoj.if@gmail.com

LEM VOLLEYBALL
Jakob Grøhn Damgaard, 
bokaj-gd@hotmail.com

IF LYSENG VOLLEYBALL
CASPER LAURSEN
30260656
laursen.casper@gmail.com
Hjemmeside
Kasserer: Lise Holck Kejlberg kasserer.lysengvolleyball@gmail.com 
Turneringsansvarlig:  Sune Winther Dombernowsky, Pilegårdsvej 247, 8361 Hasselager, 2247 4665, turnering@lysengvolley.dk 
Ungdomsansvarlig (info om ungdom, teen, kids): Sofie Christensen, 2625 3942, sofie0812@hotmail.com 
Trænere (kreds)
o   Herre B (DS) – Christian H. Jensen, 2141 6505, crolle_88@hotmail.com
o   Dame B (JS/Serie 1) – Jonas N. El Kabier, 2814 7410, jonas_elkabier@hotmail.com
o   Mix Motion: Anders Lenau, 6171 3686, anderslenau@gmail.com

LØSNING VOLLEYBALLKLUB (Basismedlem) 
CARSTEN NIELSEN
LINDVEDVEJ 21
8723 LØSNING
40 53 93 27
turnering@lvk-volley.dk
www.lvk-volley.dk

  

MEJRUP VOLLEY (Basismedlem)
INGER IVERSEN
SØPARKEN 48
7500 HOLSTEBRO
iiversen@msn.com
Kasserer Lasse Toft Hansen, Helgesensvej 9, 7500 Holstebro, lasse.t.h@hotmail.com

VIF MORS VOLLEY
KURT KRISTENSEN
TOR SKOLEVEJ 8, OUTRUP
7900 NYKØBING
97 76 92 17
60 15 92 17
kurt.kristensen4@skolekom.dk
MIDTMORS SQUASHKLUB
POUL BÆK, 97742252
poulbaek@live.dk



MOGENSTRUP IF
TOVE EHMSEN, 26128160
toveemhmsen@hotmail.com

RANDERS NOVO VOLLEYBALL
PETER KJELLERUP  (sportschef)
NR. BOULEVARD 31,1 TH.
8900 RANDERS
51 84 29 78
peterkjellerup@oncable.dk
Hjemmeside Formand, Jim Høgh, 51557323, formand.randersnovovolley@gmail.dk
Kasserer, Henrik Rasmussen, 40442533, regnskab.randersnovovolley@gmail.com

MOTION 88
KNUD GERT ANDERSEN
THISE KIRKEVEJ 11
7870 ROSLEV
97 57 81 46 / a 97 57 81 45
knudga@energimail.dk

Nissum (GNIF)
Marianne Sandgaard Poulsen
marianne@vi-fem.dk

RANDERS VK
KRISTIAN MOGENSEN
TLF. 24200908

Formand@Randersvk.dk
KIDS, Lisa Bjerregaard Jørgensen, Tlf. 24929005, kidsvolley@randersvk.dk

NØVLING KFUM
LARS S HANSEN
GEFIONSVEJ 24
7480 VILDBJERG
97137707 / 42487707
lars.hansen49.skolekom.dk
Volley-kontakt: Samuel Larsen, tourriis@hotmail.com


RANDLEV BOULSTRUP IF
MICHAEL JACOBSEN, SMEDEGADE 9, ØRTING,
8300 ODDER
86554591,
mjlb@pc.dk
RIIS TEPSTRUP IF
HANNE JANIK
BRITTA PETERSEN 23700928
RINGKØBING KFUM
TUE JAKOBSEN
ROSENHAVEN 5
6950 RINGKØBING
50 99 15 99
tuesj@yahoo.com

Bestyrelse:
Formand: Thomas Lauridsen, 97 32 17 58 / 40 91 84 57, thomaslauridsen1@hotmail.com
Kasserer: Thomas Fåborg, Tromsøvej 8, 6950 Ringkøbing, kari-faaborg@mail.dk
Information om træningstider og hold

RUDEHØJ EFTERSKOLE
JACOB HØRNING, ODDER
jh@rudehoj.dk, 87800606
87800606
RØDDING UIF
HEINE GØTZSCHE
BATUM HEDEVEJ 2
8830 TJELE
HELLEHEINE@GMAIL.COM
22152646

RY VK 75
ULRICH SØRENSEN
LÆRKEVEJ 7
 
8680 RY 
86788644/61618936 
volley@rffi.dk 
Hjemmeside
RYDHAVE SLOTS UNGDOMSSKOLE, Vinderup
THOMAS HINGE 22711027 , TH@RYDHAVE.DK

RØNDE EFTERSKOLE
LARS DALUM, 22455483, LD@RHE.DK
SIK: Se Viborg
SILKEBORG KFUM
STINE RYE JENSEN
FEMØVEJ 22
8600 SILKEBORG
31 15 78 81
SIKvolley@gmail.com
Hjemmeside

Kasserer: Anne Nørby  Frejasvej 84 8600 Silkeborg Tlf: 23361064
Ungdom: Vibeke Meyhoff, 40751971, vibeke@bullefrans.dk
DS1: Lis Kingo Madsen, 22239499, liskingo@hotmail.com
HS2: Christian Nicolaisen, 61308502, christian.nicolaisen@gmail.com

SEVEL IF
MADS JENSEN 97448088

SDR FELDING GIF
KIRSTEN BJERRE, 40681676, kirstenbjerre7280@gmail.dk
kasserer: Anita Christensen 26782804, ani-schmidt@hotmail.dk
SKF KFUM (Skelhøje/Frederiks)
JACOB VESTERGAARD
HVAMVEJ 13, SKELHØJE
7470 KARUP
21407136
helle-jacob@hotmail.com
Hjemmeside Kasserer: Anette Meldgaard, Egevej 9, 8800 Viborg, tlf. 86 62 30 74, annette@qrts.dk
Sekretær: Heidi Kristensen, Sønderallé 40 kld., 8800 Viborg, tlf. 86 62 12 29, heidik@mail.tele.dk
Halbooking, Lisbeth Kristiansen, lisbethkristiansen@live.dk
H1-træner: Kjeld Bitsch, Skrænten 5, Skelhøje, 7470 Karup, 86662379, 40462117, kjeld@macy.dk

Teen-ansvarlig: Per Dam Jakobsen 26 13 34 71 logp@fibermail.dk
SKYUM IDRÆTSEFTERSKOLE
STEFFEN BERTELSEN
steffen@skyum.dk
SKIVE FVK
BRIAN B. PEDERSEN
BRÅRUPPARKEN 5
7800 SKIVE
30103224
brianbpedersen@hotmail.com
Skive FVKs hjemmeside
Næstformand: Ole Kristensen
Kasserer:Annemette Kristensen, annemette.k@ofir.dk

Halreservation og kamp-planlægning: Paw Olesen, Lokesvej 150, 7800 Skive, 97 51 26 01 paw@lotpaw.dk Trænere
Lars Hesselholt, Solparken 24, Hvidbjerg, 7860, Spøttrup  tlf. 97 53 30 88,larsogdorthe@hotmail.com
Brian Rasmussen, Viborgvej 275, 7800 Skive, 9753 5656
Lotte Olesen, Lokesvej 150, 7800 Skive, 97 51 26 01, paw@lotpaw.dk
H c Jespersen, Druevej 41, 7800 Skive, 97 51 30 37 / 22 64 07 62,hcmp@fiberpost.dk
Per Mortensen, Grønnegade 12, 7800 Skive, 97 52 04 14 / 28 78 05 41,per.mortensen@skolekom.dk
Gitte Frederiksen og Per Madsen, Enghavevej 22, 7800 Skive, 97 52 48 67 gittefogperm@vip.cybercity.dk
Iver Bergholt, Hybenvej 44, 7800 Skive, Tlf. 97 51 29 97 irma-iver@mail.dk
SKJERN KFUM
ANDERS KURE
ROSENVEJ 25
6900 SKJERN
97350781 / 23456629
a-kure@hotmail.com
Hjemmeside
Kasserer:Henning Jensen, Lupinvej 6, 6900 skjern, 21790988, hej@vestjyskbank.dk 

SKRØDSTRUP EFTERSKOLE
Skrødstrupvej 26, 9550 Mariager
Thomas Back, tbackp@yahoo.dk  98550144


SKOVBAKKEN  VOLLEYBALL 
CAMILLA THOMASSEN 
SKEJBYGÅRDSVEJ 3,2,-12
8240 RISSKOV
20481424 
kontakt@skovbakkenvolley.dk
 
Hjemmeside

Formand: Lars Fuglsbjerg Laursen, Rosenvangs Allé 222,8270 Højbjerg, 22161810, formand@skovbakken.dk
Kasserer:Steffen Vestergaard Ny Munkegade 103, 1. th. 8000 Aarhus C Tlf.: 28683150 steffenvestergaard85@hotmail.com   kasserer@skovbakkenvolley.dk
Sekretær: Camilla Thomassen, Skejbygårdsvej 3,2.,-12. 8240 Risskov Tlf: 20481424, kontakt@skovbakken.dk
Ungdom og DSD:Sisse Jeppesen, Peter Fabersvej 45,2 2th, 8210 Aarhus N Tlf.: 42217050   suclj@hotmail.com 


SKOVBAKKEN VETERANVOLLEY
KARSTEN LEVINSEN
20988624

SKØDSTRUP SF

LENE COLSTRUP LARSEN
MANBJERGVEJ 59
8541 SKØDSTRUP
86990093 / 26813093
lene-colstrup-larsen@mail.tele.dk

Snejbjerg Volley
Preben Mogensen, Louisevej 7, Herning
Prebenm78@gmail.com

SOLBJERG IF
JAN MYGIND
ØSTERGÅRDSVEJ 297
8355 SOLBJERG
86 92 94 00 / 26 100 914
jan.mygind@live.dk
Hjemmeside
Kids: Claus Ø. Petersen, Kærgårdsparken 84, 8355 Solbjerg 86 92 74 46
Afdelingen Beder Skole: Mogens Jensen, Røddalsminde 57, 8300 Odder, 86543050
Jørgen Juul: juul@tdc.dk

SOLGÅRDEN EFTERSKOLE, TARM

ERIKVILLADSEN, 61316207,
erikvilladsen@gmail.com


STRUER FIRMAIDRÆT
LEIF PEDERSEN
NØRGÅRDSVEJ 15
7600 STRUER
97 85 04 34
lpe@struer.dk


SUNDS KFUM
PREBEN JOSEFSEN
TRANEVEJ 33
7451 SUNDS
27 89 05 90
prebenj75@gmail.com Næstformand: Lars Hansen 97144509
SUNDBY THY IK
TORBEN NIKOLAJSEN, 28577444
tbuen2@hotmail.com

TDC IF, Finn A Schacksen, fas@tdc.dk
omTHISTED VK
BRIAN H PEDERSEN
RANSELVEJ 15, NORS
7700 THISTED
22168525
brianp@mvb.net
Kasserer: Pia Laursen, Døjholtvej 5 Nors, 7700 Thisted,tlf: 97 98 10 01 dojholt5@mail.tele.dk
Karsten Kragh, 40681437, nielsen-kragh@hotmail.com
Else Kristensen ekdyk@sol.dk


THORSAGER RØNDE IF
RIKKE ØSTERGAARD, 6155 5924
rikke@guldager-ostergaard.dk


TJØRRING IF
INGE NOWACK
KLINTHOLMVEJ 32
7400 HERNING
97267657
nowack@mail.tele.dk
Hjemmeside
Kasserer: Henrik Madsen, 20482632, hmadsen@fiberpost.dk
2. div. herrer: Diego Cella, dc@pcp.dk
DSH:
Henrik Ribberholt, 97269962, ribberholt@fibermail.dk

DSD: Louise Markussen, louise_markussen@hotmail.comel: Henrik Vendelbo, 22645096
Kidsvolley: Lene N Hansen, Gudenåvej 20, 7400 Herning, tlf. 97211581, hlhansen@youmail.dk

IF TROJKA
CLAUS MELDGAARD
SKOVSLUGTEN 2, ULSTRUP
8860 ULSTRUP
29478414
cm24@live.dk
TRABJERG GYMNASTIKFORENING (Basismedlem)
NIKOLAJ MÄRTENS
BÆKGÅRDVEJ 12, SKAVE
7500 HOLSTEBRO
Tlf. 96 13 70 00
nikolaj@privat.tdcadsl.dk
Formand Leif Thygesen Rosenparken 80, Skave, 7500 Holstebro
Kasserer: Lise-Lotte Mikkelsen Nørrevang 3, Skave, 7500 Holstebro, 97 46 82 75, lise-lottemikkelsen@mail.dk

TST 79 (True, Skjoldhøj, Tilst)
JØRGEN LUND
GRØNNEPARKEN 2,1 
8800 VIBORG
40945027 
bestyrelse@tstvolley.dk
Hjemmeside

ULDUM IF
TORBEN CHRISTENSEN
4040 6739

torben_christensen@sport.dk

SIK VIBORG 
JACOB ØRTVED
STENSHØJ 15
8800 VIBORG
26295322
joertved@gmail.com

Formand: JAKOB ØRTVED
Kasserer: Anette Hørup Staun, sik@sik-viborg.dk
Marianne Støckler, 24625448, ms@vibcat.dk
Hjemmeside

VB 67 VIBORG

HEIDI LASSEN
HEDEBAKKEN 60
8800 VIBORG
heidilassen@sport.dk
Kasserer: kurt.poulsen@tdcadsl.dk 

VELLING VOLLEYBALL
JAKOB ASTRUP
24832772
jakobastrup@live.dk

VIF Mors: Under M

WEB-MASTER MJVB
JØRGEN DONSLUND
PARK ALLE 6
7430 IKAST
61 67 68 20
jd@mjvb.dk


VIETNAMESISK FORENING MIDTJYLLAND
DUNG TRUONG, 2299 7429
dung171070@gmail.com

VIRRING VITVEJ UIF
VERNER TØNNING
86928402

VOERLADEGAARD IF
HELLE THOLSTRUP, 40524929
helle.tholstrup@hotmail.com

AABYHØJ IF
METTE JØRGENSEN
HYBENHAVEN 101
8520 LYSTRUP
61 71 34 23
metpige@gmail.com
Hjemmeside
Jack Sørensen, 40359222
S1H/JSH: Søren Hvelplund Overgaard, Trøjborgvej 76,3 tv.,8200 Aarhus N, 60606182, shovergaard@me.com

ABC AARHUS BEACHVOLLEYCLUB 1900
LYNNE MONKMAN
ROLFSGADE 37
8260 VIBY J
lynne@abc.dk




AARHUS 1900
MAJA KIRKEGAARD
8000 AARHUS C
27509726
maja_kirke93@hotmail.com
Hjemmeside
AARHUS EGMONTERS
MATHIAS AARUP, 28603831
bejsebakkevej@hotmail.com

AARHUS VOLLEYBALL
JAN SØRENSEN

25444095
jan.kirsti@gmail.com

Hjemmeside